Usta Park Hotel | İptal Ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

İPTAL ve İADE KOŞULLARI

GENELBİLGİLENDİRME:

1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda rezervasyon yaptığınız veya yaptırdığınız takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2. Alıcılar, satın aldıkları hizmetin satışı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

SATIN ALINAN HİZMET BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

3. Alıcı, satın aldığı hizmetin bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının hizmet yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

4. Hizmet satın alındıktan sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satın alınan hizmet bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Satıcı’nın hizmet yükümlülükleri ortadan kalkar.

İPTAL HAKKI:
5. Alıcı; satın aldığı hizmetin giriş tarihinden itibaren 3 ( üç) gün öncesine kadar, Satıcı’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ücretsiz iptal hakkını kullanabilir. Bu iptal durumu iptal edilebilir rezervasyonlar için geçerlidir.
6. Alıcı; indirimli konaklama fiyatlarından almış olduğu hizmet bedelinin tamamını ( rezervasyon / konaklama gün sayısı tutarı ) ödemeyi kabul eder. Bu durumda iptal edilemez konaklama fiyatlarından hizmet aldığını/rezervasyon yaptığını kabul eder. Bu iptal edilemez rezervasyonlar için geçerlidir.

SATICININ İPTAL HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET: USTA TURİZM OTELCİLİK A.Ş 

ADI/UNVANI: Ustapark Otel

ADRES: İSKENDERPAŞA MAH. ŞEHİT İBRAHİM KARAOĞLU CAD. NO:6/8 MERKEZ/TRABZON 

EPOSTA: www.ustaparkhotel.com

TEL: (+90 462 326 57 00-10) 

 

İPTAL HAKKININ SÜRESİ:

7. Alıcı, satın aldığı hizmet / iptal edilebilir rezervasyonlar, bu 3 günlük süre rezervasyonun gerçekleştirildiği tarihten itibaren başlar. İptal hakkı süresi sona ermeden önce, alıcının onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde iptal hakkı kullanılamaz.
8. İptal hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar Alıcı’ ya aittir.

İPTAL HAKKININ KULLANIMI:

9. İptal edilebilir rezervasyonlarda giriş gününden 3 gün öncesine kadar Alıcı ücretsiz iptal hakkını kullanabilir. Ancak rezervasyon tarihinden 3 gün içerisinde yapılacak olan iptallerde Alıcı iptal hakkı için 1 gecelik konaklama ücretini Satıcı’ya ödemeyi kabul eder.
10. İptal edilemez rezervasyonlarda ise Alıcı rezervasyonu gerçekleştirdiği anda konaklama ücretinin tamamını ödeyeceğini ve iptal talep etmeyeceğini beyan etmiş olur.

ÖDEME

11. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, hesaplarımıza (TL) ödeme yapabilirsiniz.
12. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapabilirsiniz. Taksitlendirme seçenekleri için bankanız ile görüşmeniz gerekecektir. Satıcı; satış esnasında herhangi bir taksitlendirme yapmayacağını belirtmiştir. Online ödemelerinizde rezervasyonunuzu tamamladığınızda kredi kartınızdan konaklama bedeli kadar çekim işlemi gerçekleşecektir.