#
GYM

Kapalı spor salonumuzda spor devam ediyor. Günün her saati spor keyfinize kesintisiz devam edebilir, konusunda uzman antrenörleri ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

#
TÜRK HAMAMI

Rahatlama ve güzellik için Türk hamamı, kese, tek kişilik saunalarda uygulanan ozon terapisi ve diger vücut masajları, zedelenmis adaleleri onarırken, kilo vermeyi de hızlandıracaktır.

#
SPA MASAJ

Uzak Doğu’lu özel terapistlerimizle cilt bakımı, yağlı ve yağsız masaj seçeneklerimiz ile rahatlayacak, dingin ve eşşiz atmosferde günün yorgunluğunu atacaksınız.

Usta Park Hotel sizi başka bir boyutta karşılıyor.

GÜNÜN YORGUNLUĞUNU ATIN…

Yoğun iş stresinizi atabileceğiniz ve sağlıklı kalabilmeniz için sizleri bekleyen sağlık kulübümüz, Fitness, Türk Hamamı, masaj, sauna ve step-aerobik ile sizleri bekliyoruz.

Tai Masajı

Fiziksel gücü ve yenilenmiş enerjiyi teşvik eden benzersiz bir “yağsız” masajdır. Vücut esnetilerek nokta baskısı ile uygulanır, tıkanıklıkları açar ve vücudun yeniden esneklik kazanmasını sağlar.

Spor Masajı

Derin doku masaj teknikleri kullanarak kas gerginliğini gidermek için etkili bir tedavi yöntemidir. Aşırı yorgun kasları rahatlatır ve tüm vücudun kan ve oksijenin dolaşımını sağlar.

Vücut İnceltme Masajı

Bacaklar, kalçalar ve karın bölgelerindeki yağları eriten akışkan bir masajdır. Bu masaj, kilo kaybı ve selülitin azaltılması için aşırı sıvı ve toksinlerin yok edilmesine yardımcı olur.

Bali Masajı

Kendinizi sakin halde hissettiğinizde, duyuları yeniden uyandırın. Özellikle harmanlanmış masaj yağları kullanılan, yoğurma, vuruş ve germe tekniklerinin yer aldığı rahatlatıcı bir uygulamadır.

Ayak Refleksolojisi

Vücudun doğal olarak dengelenmesi için ayağa yerleştirilen belli bilinen refleks noktalarına odaklanmış baskı uygulayan bir “basınç tedavisi”. Rahatlama hissi için yorgun ve ağrıyan ayaklarınızı canlandırır ve enerji verir.

Sırt ve Boyun Masajı

Tüm sırt, boyun ve omuzlarda anti stres tedavisi. Bu bölgelerdeki kas ağırlarınızı hafifletir ve ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olur.