#
Gym

Sports continues in the our indoor gym. You can continue your sports enjoyment at any time of the day.

#
Turkish Bath

Our Turkish bath for relaxation, Ozone therapy and other body massages for single sauna halls will also help to lose weight while repairing damaged muscles.

#
Spa Massage

With our far eastern private therapists, you can relax with our skin care, greasy and non-greasy massage options and end your fatigue in a unique atmosphere.

Enjoy your rest at Usta Park Hotel

We are waiting for you with our health club, Fitness, Turkish Bath, massage, sauna, and step-aerobic, where you can decrease your work stress and stay healthy.

Tai Masajı

Fiziksel gücü ve yenilenmiş enerjiyi teşvik eden benzersiz bir “yağsız” masajdır. Vücut esnetilerek nokta baskısı ile uygulanır, tıkanıklıkları açar ve vücudun yeniden esneklik kazanmasını sağlar.

Spor Masajı

Derin doku masaj teknikleri kullanarak kas gerginliğini gidermek için etkili bir tedavi yöntemidir. Aşırı yorgun kasları rahatlatır ve tüm vücudun kan ve oksijenin dolaşımını sağlar.

Vücut İnceltme Masajı

Bacaklar, kalçalar ve karın bölgelerindeki yağları eriten akışkan bir masajdır. Bu masaj, kilo kaybı ve selülitin azaltılması için aşırı sıvı ve toksinlerin yok edilmesine yardımcı olur.

Bali Masajı

Kendinizi sakin halde hissettiğinizde, duyuları yeniden uyandırın. Özellikle harmanlanmış masaj yağları kullanılan, yoğurma, vuruş ve germe tekniklerinin yer aldığı rahatlatıcı bir uygulamadır.

Ayak Refleksolojisi

Vücudun doğal olarak dengelenmesi için ayağa yerleştirilen belli bilinen refleks noktalarına odaklanmış baskı uygulayan bir “basınç tedavisi”. Rahatlama hissi için yorgun ve ağrıyan ayaklarınızı canlandırır ve enerji verir.

Sırt ve Boyun Masajı

Tüm sırt, boyun ve omuzlarda anti stres tedavisi. Bu bölgelerdeki kas ağırlarınızı hafifletir ve ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olur.